Styrelsen

Stefan Fritzdorf

Ordförande

VD
Vivels i Stockholm AB
Box 6095
102 32 Stockholm

Tfn: 08-564 606 98
Mobil: 0708-80 85 20
E-post: stefan.fritzdorf@vivels.se
Hemsida: www.vivels.se

Stefan Fritzdorf



Claes Westermark

1:e vice ordförande

Leg. optiker
Stureplan-CW-Företag AB
Grev Turegatan 10D
114 46 Stockholm

Mobil: 070-311 55 00
E-post: claeswestermark@gmail.com

Claes Westermark



Richard Lundgren

2:e vice ordförande

VD
A Lundgren Smide AB
Box 1361
172 27 Sundbyberg

Tfn: 08-28 29 90
Mobil: 0708-28 29 93
E-post: richard@lundgrens-smide.se
Hemsida: www.lundgrenab.se

Richard Lundgren



Pia Mills

Ledamot

Tapetserare
Mills Tapetserarateljé
Nytorgsgatan 4
116 22 Stockholm

Tfn: 08-643 52 75
Mobil: 070-775 08 34
E-post: millstapetserare@gmail.com
Hemsida: www.millstapetseraratelje.com

Pia Mills



Yngve Carlsson

Ledamot





Matz Glinning

Ledamot

Guldsmedsmästare
Kå-Ce Guldsmedja AB
Box 8091
163 08 Spånga

Tfn: 08-761 57 50
Mobil: 070-759 30 49
E-post: matz.glinning@ka-ce.se
Hemsida: www.ka-ce.se

Matz Glinning



Johan Skeppström

Ledamot

VD
Skeppströms Byggnads AB
Kilsgatan 4
123 44 Farsta

Tfn: 08-34 50 20
Mobil: 070-575 65 35
E-post: info@skeppstromsbygg.se
Hemsida: www.skeppstromsbygg.se

Johan Skeppström



Peter Frosch

Ledamot

Hovslagare
Peppes Hovslageri
Nivsta 82 73
762 95 Rimbo

Tfn: 08-590 381 66
Mobil: 070-633 29 48
E-post: peppes@hovslageri.nu
Hemsida: www.hovslageri.nu

Peter Frosch



Leif Lövqvist

Ledamot

Lövqvist Golvbeläggningar AB
Elektravägen 5
126 30 Hägersten

Tfn: 08-18 52 00
Mobil: 070-518 52 18
E-post: leif@lovqvistgolv.se
Hemsida: www.lovqvistgolv.se

Leif Lövqvist



Gustaf Lüning

Ledamot

Lövsättra Snickeri AB
Lövsättravägen 46
186 91 Vallentuna

Tfn: 0704-98 87 03
E-post: gustaf@lovsattrasnickeri.se





Nina Richter-Dinan

Ledamot

Rammakare
Ninris Ramverk
Smedjegatan 10
Monteringshallen Sickla
131 54 Nacka

Tfn: 08-556 110 00
Mobil: 0708-25 08 45
E-post: ninris@ninrisramverk.se
Hemsida: www.ninrisramverk.se





Anicka Larsson

Ledamot

Konditormästare
Handgjort Stockholm
Hanna Paulis gata 29
129 52 Hägersten

Tfn: 08-646 89 42
E-post: anicka@handgjortstockholm.se 
Hemsida: www.handgjortstockholm.se


  • Sidor:

Lämna kommentarer

Ditt namn*

Din e-postadress*

Din kommentar*


Fält markerade med * är obligatoriska

Tipsa någon om sidan

Till e-post*

Ange e-postadressen till personen du vill tipsa om sidan

Ditt namn*

Din e-postadress*

Ditt meddelande

Fält markerade med * är obligatoriska